baner14

O Mnie

 

 

20160711 113135

 Dzień dobry :-)

               Jestem Magda i, z niesłabnącą pasją, zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii (i innych ozdób) z jedwabistych tasiemek sutaszu. Zafascynowałam się biżuterią z sutaszu w styczniu 2010 roku. Technika ta polega na ręcznym zszywaniu tych cienkich paseczków. Dla większego efektu, pomiędzy sutasz,  wszywane są kamienie naturalne, kryształy, malutkie koraliki, metalowe elementy i wiele, wiele innych, w zależności od kreatywności twórcy. Jest to zajęcie żmudne, bardzo czasochłonne i jednocześnie dające wiele satysfakcji. Niestety istnieje cała masa dodatkowych zabiegów: projektowanie, przygotowanie materiałów (wyszukanie, zakup), poprawki i modyfikacje szycia, wykańczanie i impregnowanie, wykonywanie zdjęć (czego nie umiem i nie lubię) i opisywanie gotowej biżuterii, by jak najtrafniej przekazać tutaj Państwu  jej rzeczywisty wygląd.

Wykonuję biżuterię w danym wzorze i kolorze tylko w jednym egzemplarzu, co sprawie że jest ona unikatowa. Wiele lat pracy nad techniką pozowoliło mi opanować ją w bardzo dobrym stopniu, dlatego otrzymujecie Państwo biżuterię trwałą, estetyczną i wysokiej jakości, a przede wszystkim oryginalną, idealną dla osób, pragnących podkreślić własną indywidualność.

 

Chętnych do zakupienia mojej biżuterii, i w każdym innym przypadku, dotyczącym mojego tworzenia, zapraszam do kontaktu :)

 

Wszystkie wzory przedmiotów oraz zdjęcia są moją własnością (chyba, że zaznaczono inaczej). Zgodnie z Dz. U. 94, Nr 24, poz. 83, sprost.: Dz.U. 94, Nr 43, poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

 

        

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

 

 

 

 

  

 

     

   

 

 

Zapisz

Zapisz

Ten serwis używa cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na to. Więcej…

OK - Zamknij